O nas

Naszym celem jest przyczynienie się do rozwoju rodzimego rynku sztuki oraz propagowanie bezpiecznego kolekcjonerstwa.

Zespół ArtSaas tworzą:

Cecylia Grabek

W ArtSaas zarządza firmą oraz dba o relacje z klientami. W czasie prac nad systemem czuwała nad merytorycznymi aspektami programu. Nieubłaganie porządkowała i egzekwowała kolejność modułów, zakładek i przycisków.

Cecylia jest absolwentką historii sztuki KUL. Praktykowała w galerii Peter Nahum at the Leicester Galleries w Londynie. Pracowała jako księgarz w Thomas Heneage Art Books, jako archiwista portfolio londyńskiego portrecisty Nicka Bashalla oraz archiwista w Victor Arwas Gallery. Wraz z księgarnią Thomas Heneage Art Books wielokrotnie uczestniczyła w The European Fine Arts Fair w Maastricht. Od 2009 roku jest współpracownikiem merytorycznym Galerii Grabek w Lublinie.

Łukasz Grabek

Od początku drogi zawodowej zainteresowany sposobami wykorzystywania technologii informatycznych dla potrzeb rynku sztuki. W ArtSaas łączy doświadczenie antykwariusza z zacięciem informatycznym i projektowym. Posiada dar upraszczania i uprzystępniania formatek i tabelek oraz wymyślania innowacyjnych rozwiązań.

Łukasz jest absolwentem historii sztuki KUL, Sotheby’s Institute of Art w dziedzinie inwestowania w sztukę oraz studiów z zakresu User Experience Design na SWPS. Pracował w londyńskiej galerii Alon Zakaim Fine Art, gdzie w ciągu półtora roku z pozycji asystenta awansował na pozycję kierownika. Następnie zarządzał galerią Peter Nahum at the Leicester Galleries. Założyciel Galerii Dawnych Sreber w Lublinie.

Design Monika Pacewicz