Dlaczego ArtSaas?

Z dedykacją dla uczestników rynku sztuki.

Od początku drogi zawodowej jako antykwariuszom doskwierało nam jak dużo czasu musimy przeznaczać na administrowanie swojej działalności, tworzenie dokumentów, uaktualnianie oferty galerii na stronie www. Brakowało nam nowoczesnych narzędzi promocji i sprzedaży w Internecie a dostępne rozwiązania nie spełniały naszych oczekiwań. Ten brak zaowocował podjęciem prac nad pierwszym w Polsce specjalistycznym oprogramowaniem dedykowanym uczestnikom rynku sztuki i rzadkiej książki.

W wyniku współpracy ze specjalistami z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania dla firm stworzyliśmy system, który maksymalnie skracając czas czynności administracyjnych zapewni jego użytkownikom bezpieczeństwo i komfort skupienia się na meritum, które rynek sztuki napędza – pasji poszukiwania nowych wspaniałych obiektów oraz poszerzaniu wiedzy.

Od początku chcieliśmy aby ArtSaas był uniwersalny i osiągalny dla wszystkich uczestników rynku sztuki, antyków i rzadkich książek. Aby z jego funkcjonalności mogły korzystać zarówno duże galerie i antykwariaty, biznesy rodzinne, kolekcjonerzy, bibliofile jak i artyści. Z pomocą przyszły nowe technologie informatyczne.

SAAS = Software as a Service czyli Oprogramowanie jako Usługa

Skrót Saas odnosi się do sposobu dystrybucji oprogramowania. Jego funkcjonalności są udostępniane użytkownikom online, najczęściej za niewielką, miesięczną opłatą. W modelu Saas oprogramowanie pozostaje własnością dostawcy. Użytkownicy oszczędzają, bo nie muszą ponosić kosztów zakupu licencji ani posiadać odpowiedniej infrastruktury informatycznej i kadry umiejącej ją obsłużyć i zabezpieczyć.

W ArtSaas to my dbamy o serwer na którym przechowywane są Państwa dane. To my codziennie tworzymy dla Państwa kopie zapasowe i bronimy Państwa przed wirusami i hakerami.

Dodatkowe korzyści płynące dla użytkownika z modelu Saas to dostępność oprogramowania w każdym systemie operacyjnym i w dowolnej przeglądarce a także z każdego miejsca na ziemi – wystarczy połączenie z Internetem. Użytkownicy, bez dodatkowych opłat, zawsze pracują na najbardziej aktualnej wersji oprogramowania. W ten sposób najnowsze technologie informatyczne, będące dotąd jedynie w zasięgu bardzo dużych firm, stają się dostępne przedsiębiorcom sektora małych i średnich firm a także osobom prywatnym.

Każda funkcjonalność ArtSaas działa z myślą o Państwa korzyściach.

Z dumą oddajemy go w Państwa ręce!

Design Monika Pacewicz